Опубліковано
07.12.2017

ОГОЛОШЕНО НАБІР НА ПОСАДУ СТАЖИСТА В АДВОКАТСЬКЕ БЮРО

FacebookTwitterGoogle+LinkedInMail.RuVKOdnoklassniki

Стажист

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО “ВІТАЛІЯ ГОЛОВЕНЬКО”, запускає програму стажувань для старшокурсників та випускників вищих навчальних закладів у Подільському регіоні.

Стажування  розраховується на шість місяців навчання та роботи в АДВОКАТСЬКОМУ БЮРО “ВІТАЛІЯ ГОЛОВЕНЬКО”. Стажування дає можливість отримати унікальний досвід роботи в команді і високий шанс влаштуватися в штаті компанії. Програма передбачає гнучкий графік – 10-20 годин на тиждень, різноманітні тренінги з розробки бізнес-навичок та роботи над проектами. Можливе виконання завдань віддалено, за допомогою Інтернету.

На стажуванні приймаються студенти останнього курсу або випускники вузів 2016-2015 років.

Пріоритет АДВОКАТСЬКОГО БЮРО “ВІТАЛІЯ ГОЛОВЕНЬКО” – розвивати таланти, “вирощувати” власних співробітників з початкових позицій.

У наступному році ми плануємо охопити ще більше регіонів, давши можливість молодим людям з найвіддаленіших куточків країни побудувати успішний кар’єру в АДВОКАТСЬКОМУ БЮРО “ВІТАЛІЯ ГОЛОВЕНЬКО”.

Програма стажувань буде вперше запущена АДВОКАТСЬКЕ БЮРО “ВІТАЛІЯ ГОЛОВЕНЬКО” для старшокурсників та випускників вузів. Дізнайтеся більше про програму та взяти участь у відборі можна, заповнивши анкету АНКЕТА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *