Опубліковано
21.01.2016

ДТП З ПОЖЕЖНИМИ – НОВІ ОБСТАВИНИ

FacebookTwitterGoogle+LinkedInMail.RuVKOdnoklassniki

дтп на Келецькій

Сьогодні (21.01.2016р) о 09:30 відбулось засідання Вінницького міського суду Вінницької області під головуванням судді Вишара І.Ю. по справі про адміністративне правопорушення відносно водія пожежної машини в яку 08.11.2015р. на перехресті Юності-Келецька врізався автомобіль “Лачетті”.

наслідок дтп на Келецькій

Нагадаю, що тоді працівники новоствореної поліції (доречі, в перший день свого офіційного існування) визнали винним у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди водія пожежного автомобіля, що мчав на пожежу. Як наслідок даного дтп, окрім двох пошкоджених автомобілів, згорів будинок одного з громадян нашого міста до якого вищезгадуваний автомобіль МНС так і не доїхав.

На засідання прийшли небайдужі громадяни нашого міста, представники преси і власне працівники МНС, які не розуміють як вони можуть і надалі захищати спокій вінничан будучи не захищені самі від помилок правоохоронців навмисних чи ненавмисних.

В судовому засіданні опитали свідків події, оглянули докази правомірності дій водія пожежної машини, переглянуто відео з автореєстратора, що випадково зафіксував сам момент зіткнення. Адвокатом Віталієм Головенько наведено суду незаперечні докази того, що МНСівець виконав всі вимоги правил дорожнього руху, зокрема п.3.1 згідно якого: “Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.”

В свою чергу, матеріалами справи та показами свідків беззаперечно доведено, що водій “Лачетті”, що протаранив пожежний автомобіль не виконав вимоги п.3.2. ПДР за яким: “У разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов’язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу“.

Результатом судового засідання стало повне виправдання водія пожежної машини, суд підкреслив, що справа підлягає закриттю в зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення. 

Але залишається питання, хто ремонтуватиме автомобіль МНС, оскільки протокол на водія “Лачетті” поліцейськими не скадався і хто відповість за те, що людина лишилася даху над головою через неможливість МНС вчасно прибути на пожежу…

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *